Microprocesorová nabíječka 12v/24v powermat PM-PM-50B

Neohodnoceno
–28 % 900 Kč
Skladem

Kvalitní nabíječka autobaterií s integrovaným mikroprocesorem Svým výkonem spolehlivě obsáhne většinu běžně používaných olověných akumulátorů. Vhodná i pro baterie nákladních vozidel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní technologie nabíjení PWM pomocí MCU
Nabíječka Powermat PM-PM-50B je první nabíječka baterií na trhu s mikroprocesorovým řídicím a regulačním systémem v technologii PWM s možností nabíjení baterií 12 a 24V, které inteligentně a specificky vybírají vhodné parametry, díky nimž se vaše vybitá a zanedbaná baterie regeneruje.

Inteligentní regenerace baterií se provádí kontinuálním testováním systému a přepínáním nabíjení ve 4 režimech (konstantní napětí; konstantní proud; modulace dobíjení; modulace plovoucího nabíjení).

Nabíjení v inteligentním (SMART) nebo rychlém (FAST) režimu nevyžaduje vaši pozornost, protože všechny programy, které řídí proces nabíjení, byly velmi pečlivě navrženy pro vhodné typy baterií a jejich jmenovité napětí, aby je co nejpřesněji uvedly do perfektního stavu. U modelu PM-PM-50B systém automatické detekce 12V / 24V nevyžaduje, aby uživatel nastavil příslušnou hodnotu na ovládacím panelu.

PWM (Pulse-Width Modulation) - je metoda regulace proudu nebo napěťového signálu s konstantní amplitudou a frekvencí, která zahrnuje změnu náplně signálu. Systém PWM napájí zařízení přímo nebo prostřednictvím nízkoprůchodového filtru, který vyrovnává změny elektrického proudu a napětí.

Zobrazení parametrů nabíjení umožňuje další kontrolu stavu vaší baterie. Velký displej poskytuje informace o proudu, režimu nabíjení a aktuálním napětí baterie. Kromě toho můžete sledovat stav nabití v procentech.

Velmi vysoká účinnost nabíjení při pozitivních teplotách. Díky pokročilému řízení procesu nabíjení je účinnost nabíječky 98%, což ji činí nesrovnatelnou s tradičními typy nabíječek bez tohoto typu technologie.

 

Auto nabíječky levně
Auto nabíječka Powermat 12/24V
Autonabíječka Powermat s mikroprocesorem
Autonabíječka 12-24V Powermat PM-PM-50B
Autonabíječka s rychlonabíjením Powermat
Autonabíječka profi Powermat 12V 24V 0-10Ah

Doplňkové parametry

Kategorie: Auto-Moto
Hmotnost: 2 kg
Napajení (V/Hz): 230/50
Podporovaná napětí baterie (V): 12/24
identifikace napětí pro 12V (V): 8-14,5
identifikace napětí pro 24V (V): 18-29
Kapacita baterie 12V/24V (Ah): 6-150
Intenzita nabijení (A): 0-10
Pracovní teplota (°C): -30 až +50
Efektivita (%): 98
Podpora baterii: VRLA, WET, GEL, EFB, AGM
Délka napájecího kabelu (cm): 136
Délka nabíjecích kabelu (cm): 120