Milí zákazníci, děláme všechno pro to, aby Vaše objednávky byly doručeny co v nejkratším termínu. Většinu objednávek odesíláme do 3 dnů,
nicméně u některých objednávek to může trvat i 5 pracovních dní. Děkujeme za pochopení.

Invertorová svářečka 300A MMA BLACK

Neohodnoceno
Značka: Black
–5 % 2 506 Kč 2 071,07 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Kompaktní, lehký a ergonomický, pro ruční obloukové svařování s obalenými elektrodami, pro použití doma, v garáži, dílně nebo na farmě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navrženo pro svařování potaženými elektrodami z nerezové oceli, mědi, kotlové oceli, normální a vysokopevnostní konstrukční oceli.

Vysoce výkonný měnič poskytuje trvalý elektrický oblouk. Zdroj elektrické energie vyrobený z vysoce výkonného usměrňovače IGBT (novější pokračování technologie MOSFET), zajišťující nízkou hmotnost zařízení a vysokou spolehlivost.

 

1. Tepelná ochrana a správně dimenzované chladiče odvádějící teplo ven

2. Dokonale sladěné teplotní kondenzátory Někteří výrobci tento důležitý problém opomíjejí tím, že předpokládají běžné neteplotní kondenzátory, které časem vysychají a ztrácí kapacitu. Značka BLACK má perfektně sladěnou elektroniku, použití kondenzátorů s teplotou 105 stupňů také dokazuje, že se zařízení nadměrně nezahřívá. V některých modelech jsou instalovány kondenzátory nad 100 stupňů, což může znamenat nadměrné zahřívání svářečů. Ve svářečce BLACK byl problém přehřátí odstraněn díky použití velké základní desky se silnou elektronikou

3. Technologie PWM umožňuje generovat obrovskou elektřinu používanou ke svařování a řezání. Díky použití této technologie se výrazně snížila hmotnost a objem centrálního transformátoru a účinnost se zlepšila o více než 30%.

4. I tak jednoduché detaily, jako jsou tvarovky uvnitř svařovacího stroje, jsou potaženy lakem, aby se při otřesech náhodou neodlepily.

Doplňkové parametry

Kategorie: Invertorové svářečky
Záruka: 2 roky
Napětí (V): 230
frekvence (Hz): 50
Jmenovitý svařovací proud (A): 20-300
Max.spotřeba (kva): 9,4
hmotnost (kg): 4,6
Rozměry (mm): 460 x 260 x 340

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: