invertorová svářečka MMA tig-lift LCD

Neohodnoceno
Značka: Powermat
–20 % 2 480 Kč 2 049,59 Kč bez DPH
Skladem

Model PM-IMGT-330S je invertorový svářeč, jehož konstrukce je založena na účinných tranzistorech IGBT. Je vybaven LCD displejem, který zobrazuje aktuální svařovací proud nastavený pomocí tlačítek (+/-).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tranzistor IGBT kombinuje výhody dvou typů tranzistorů, snadné ovládání tranzistorů s efektem pole a také vysoké průrazné napětí Svářečka je vybavena ventilátorem, který ochlazuje elektronické systémy a další komponenty - funkcí „Turbo FAN“, a tepelným senzorem, který chrání zařízení před přehřátím. Zařízení svařuje proudem od 20 do 330 A, umožňuje svařovat elektrodou o průměru 1,6 mm až 4 mm. Hmotnost svářeče je pouze 3,6 kg, což je velmi užitečné. Má také popruh pro snadnou práci ve výškách. Svařování pomocí 1,6 mm elektrody je již možné s pomalou pojistkou třídy C 16A. Provoz s maximálním proudem 330 A vyžaduje ochranu nejméně 20 A.

Ventilátor TURBO-FAN Díky použití velkého ventilátoru v malém pouzdru svářeče se zvýšilo proudění vzduchu, což snížilo teplotu tranzistorů. Účinnost zařízení je až 60%.
 
Svařovací proud Svařovací proud lze rychle nastavit v rozsahu 20-330A. Stačí stisknout (podržet) tlačítko + nebo - a nastavit požadovanou intenzitu.
 
Pohodlná přeprava Malé rozměry zařízení usnadňují přepravu a svařování se zařízením zavěšeným na rameni.
MMA svařování Režim MMA je režim svařování elektrodou. Po nastavení příslušné hodnoty pomocí tlačítka (+/-) se na displeji zobrazí aktuální svařovací proud a navíc se automaticky zobrazí, která elektroda by měla být pro daný proud zvolena. Funkce VRD Systém snižování napětí navržený k vypnutí napájení během milisekund po dokončení svařování. Tato funkce je také zodpovědná za snížení napětí na tyčové elektrodě na bezpečnou úroveň. Systém redukce napětí VRD poskytuje svářeči další bezpečnost, zejména v prostředí se zvýšenou pravděpodobností úrazu elektrickým proudem, např. V horkém a vlhkém prostředí. Funkci VRD lze aktivovat pouze pro režim MMA podržením tlačítka SET po dobu 3 sekund a deaktivací stejným způsobem.
 
Funkce HORKÝ START HORKÝ START, běžně známý jako horký start, umožňuje dočasné zvýšení svařovacího proudu nad hodnotu nastavenou svářečem. HORKÝ START funguje, když je zapálen oblouk, a je navržen tak, aby zabránil ulpívání elektrody na materiálu. Je to skvělý pomocník při zapalování elektrody. Chcete-li vstoupit do nastavení úprav, jednoduše stiskněte tlačítko SET, dokud se nezobrazí indikátor na této ikoně. Nastavitelný rozsah této funkce je od 0 do 60.
 
Funkce ARC FORCE ARC FORCE stabilizuje luk bez ohledu na jeho délku. Reguluje dynamiku svařovacího oblouku. Snížením funkčních hodnot poskytuje měkký oblouk a menší hloubku průniku, zatímco zvýšení funkčních hodnot způsobuje hlubší průnik a možnost svařování krátkým obloukem. Při nejvyšší hodnotě funkce ARC FORCE je možné „vtlačit elektrodu do bazénu roztaveného kovu a materiál spálit. Pro vstup do nastavení justování stiskněte tlačítko SET, dokud se nezobrazí indikátor na této ikoně. Rozsah nastavení této funkce je od 0 do 60. dodatečně Funkce ANTI STICK snižuje / minimalizuje svařovací napětí a proud v případě zkratu mezi elektrodou a svařovaným materiálem. ANTI STICK umožňuje svářeči snadnější odpojení elektrody. Tato funkce funguje automaticky.
 
Svařování TIG-Lift Svářečka umožňuje svařování TIG. TIG Lift je metoda úderu do oblouku třením (podobně jako u MMA elektrodového zapalování).
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Invertorové svářečky
Záruka: 2 roky
Napětí (V/HZ): 230/50
Klidové napětí (V): 65
Rozsah svařovacího proudu (A): 20-330
Svařování elektrodami v rozsahu (mm): 1,6-4,0
Spotřeba energie(kVA): 7,6
MMA max. Pracovní napětí U2: (V): 20,8-32
Třída izolace: IP21S
Napájecí kabel (cm): 185
hmotnost (kg): 3.68

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: