Milí zákazníci, děláme všechno pro to, aby Vaše objednávky byly doručeny co v nejkratším termínu. Většinu objednávek odesíláme do 3 dnů,
nicméně u některých objednávek to může trvat i 5 pracovních dní. Děkujeme za pochopení.

Elektrický drtič na větve 2600W

Neohodnoceno
Značka: Kraft-Dele
–13 % 3 565 Kč 2 946,28 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Drtič je vybaven moderním indukčním elektromotorem s vysokým jmenovitým výkonem 2 600 W - díky nedostatku kartáčů je tento motor tišší a mnohem méně nouzový než komutátorový motor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití bezkartáčového motoru snižuje množství proudu, který generuje teplo - nárůst teploty na krytu se sníží i při náročných zahradních aplikacích. Navíc je prakticky bezporuchový, mechanicky se neopotřebovává, má jednodušší strukturu a má vysokou účinnost. Elektrický drtič se vyznačuje mnohem klidnějším chodem ve srovnání se spalovacími stroji a nižší hmotností, díky čemuž je mnohem mobilnější. Velkou výhodou zařízení je způsob spuštění - stačí připojit napájecí kabel a stisknout tlačítko „START“ a váš skartovač začne s nadšením pracovat na zahradě!

Řezání větví je jednou ze základních ošetřovacích prací, které provádíme na našich zahradách. Po dokončení práce však obvykle nastává problém, co s uříznutými větvemi. Nám nabízený drtič větví Kraft & Dele KD5203, který nabízíme, přijde na pomoc. Toto řešení je nejen velmi ekologické, ale také velmi pohodlné. Absolutní pro pobočku a zároveň zcela bezpečné pro uživatele. Nabízený drtič na větve vám snadno umožní skartovat tuhé výhonky trvalek, větvičky z živých plotů nebo keřů a dokonce i větve o průměru až 45 mm

Pokud je zpracovaný materiál jakkoli zablokován, nejsnadnější způsob, jak se ho zbavit, je použít „zpátečku“. Stačí stisknout tlačítko na ovládacím panelu a frézy se začnou otáčet v opačném směru, čímž snadno odstraníte zaseknutý materiál.

Odolná kola a kovový rám pro snadnou přepravu a přemístění zařízení mezi pracovišti. Zařízení má odolné pouzdro, které chrání vnitřní součásti a zaručuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Nízká hmotnost stroje pouhých 13 kg zaručuje vynikající manévrovatelnost a snadné použití. Toto řešení jistě ocení ženy, které váhavě, pokud vůbec, se pustily do práce s těžkým spalovacím motorem.

Velký integrovaný koš z odolného plastu je nejen odolný vůči deformacím, ale je také ideální pro přepravu drceného materiálu.

Štípač větví KRAFT vám umožní skartovat tuhé trvalky, větvičky živých plotů, keře a dokonce i větve.

Účinný motor s výkonem 2 600 W a optimálním točivým momentem snadno skartuje větve, které pak lze použít jako kompost nebo jako předřadník keřů.

Maximální průměr drcených materiálů je 45 mm.

Účinný motor s optimálním točivým momentem snadno skartuje větve, které pak lze použít jako kompost nebo jako předřadník keřů.

Zařízení má řezné nože z vysoce kvalitní oceli s možností ostření a výměny.

Aby byla zajištěna bezpečnost uživatele, má drtič funkci změny směru otáčení (zpátečka) v případě zaseknutí drcených větví v zařízení.

Drtič je navíc vybaven posunovačem větví.

Sada obsahuje: 

  • elektrický drtič
  • odpadkový kontejner
  • přepravní kola
  • kovový rám
  • posunovač
  • upevňovací šrouby a matice 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní technika
Záruka: 2 roky
výkon (W): 2600
Kapacita nádoby na štěpky ( l): 50
Průměr větve (mm): 45
hmotnost (kg): 13

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: