Motor pro zemní vrták jedno osobový 4,4kw

Neohodnoceno
Značka: BAVARIA

Vzduchem chlazený jednoválcový dvoutaktní motor s kluzkou odstředivou spojkou.

 
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 5448
6 537 Kč 5 402,48 Kč bez DPH
Motor pro zemní vrták jedno osobový 4,4kw
Neohodnoceno
Značka: BAVARIA

Výkon vrtné soupravy zajišťuje dvoutaktní motor s výkonem 4,6Kw. Motor má vylepšený vzduchový filtr a zesílenou palivovou nádrž. Toto řešení zvyšuje životnost motoru. Výkon motoru je přenášen na vrták pomocí zesíleného převodu. Díky vysoké kvalitě převodovky je odolná proti opotřebení a snadno se vyrovná s velkým zatížením.

Moderní karburátor
Díky kvalitnímu karburátoru je startování zařízení bezproblémové. Nové, lepší řešení využívá i převodovka, která je místo oleje naplněna mazivem. To nám umožňuje volněji pracovat s vrtnou soupravou, aniž bychom museli kontrolovat hladinu oleje.

Odolné vůči poškození
Skříň motoru je vyrobena z plastu odolného vůči vysokým teplotám. Díky tomu je uživatel chráněn před popálením součástmi motoru vydávajícími teplo. V blízkosti startéru je navíc kovový kryt.

Skříň převodovky je vyrobena z litého duralu. Jedná se o odolné a relativně lehké řešení při zajištění účinného chlazení součástí motoru.

Ergonomická rukojeť
Ergonomicky umístěné rukojeti vám poskytují plnou kontrolu nad zařízením a jeho výkonem. Na rukojeti je intuitivní vypínač ON/OFF. Vrtná souprava je navíc vybavena speciální spojkou, která zajišťuje automatické vypnutí vrtačky v případě ztráty kontroly nad zařízením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické nářadí
Záruka: 2 roky
Výkon (kW): 4,4
objem motoru (cm3): 52
Max. otáčky (ot/min): 9500
Typ motoru: 2-taktní
Směs paliva: 1:25
Startovací systém: Startovací lano
Chladicí systém: Chlazení vzduchem
Objem nádrže (ml): 1200
Hlučnost (dB): 113,8
Směr otáčení: vpravo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: