Milí zákazníci, děláme všechno pro to, aby Vaše objednávky byly doručeny co v nejkratším termínu. Většinu objednávek odesíláme do 3 dnů,
nicméně u některých objednávek to může trvat i 5 pracovních dní. Děkujeme za pochopení.

Odstoupení od kupní smlouvy do 14 dni

Kupující

Jméno a příjmení :

Adresa :

Telefon:

 E-mail:

Prodejce

Naše Nářadí

 Marketa Malisova
Tovární 426,73552 BOHUMÍN 

IČ: 09401521
DIČ : CZ0051055928

Adresa pro zaslaní zásilek 

Marketa Mališova

Suchardová 1 

Ostrava přívoz

702 00

 

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy Vážení, dne …...................... jsem prostřednictvím vašeho e-shopu www.nasenaradi.cz s vámi uzavřela kupní smlouvu, jejímž předmětem bylo ............................................................................................................................................................. Toto zboží jsem převzal  dne ...............… Vzhledem k tomu, že smlouva byla uzavřena pomocí internetu (telefonu), tj. typického prostředku komunikace na dálku, rozhodla jsem se využít svého práva podle ustanovení § 1829 odst. 1 ve spojení s § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, a tímto oznamuji, že od výše uvedené kupní smlouvy odstupuji. Zboží vám zasílám zpět v samostatné zásilce, zároveň vás žádám o poukázání kupní ceny ve výši ............... Kč a .......... Kč za poštovné ve prospěch mého bankovního účtu č. ….........................................,nebo poštovní poukázkou na mou adresu, nejpozději do 14 kalendářních dnů od doručení tohoto odstoupení od smlouvy.

 S pozdravem .............................................. (vlastnoruční podpis)

Přílohy: Kopie kupního dokladu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení