Invertorová svářečka 300A IGBT Heidmann

Neohodnoceno
Značka: Heidmann

Svářecí invertor 300A je svářečka jejiž konstrukce je založena na vysoce výkonných IGBT tranzistorech. Je vybaven LCD displejem zobrazující aktuální proud svařovacího proudu nastaveným s plynulou regulací.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 2398
–10 % 2 506 Kč 2 071,07 Kč bez DPH
Invertorová svářečka 300A IGBT Heidmann
Neohodnoceno
Značka: Heidmann
Invertorová svářečka 300A IGBT Heidmann
–10 %

Velmi kvalitní silný moderní svářecí invertor 300A s digitálním LCD displejem a s kompletním příslušenstvím (kabel s držákem elektrod, kabel s zemnicí svorkou, kukla, kartáč s kladivem).
Díky snadnému použití a vysoké spolehlivosti tranzistorů IGBT je svářečka vhodná pro amatérské nebo i profesionální účely.

Také má svářečka zabudovaný tichý ventilátor, díky kterému se svářečka nepřehřeje.

Inventor disponuje různými funkcemi jako:
- Arc Force - funkce, která pomáhá stabilizovat hořící elektrický oblouk při svařování. Pokud se oblouk zkracuje (elektroda se lepí) svářečka "přidá" proud a elektroda odhoří. Pokud je naopak oblouk příliš dlouhý, svářečka "ubere" proud a svářeč má čas na přiblížení elektrody k materiálu aniž by mu oblouk zhasl.

- Anti Stick - pokud přece jen dojde k přilepení elektrody, tato funkce zajistí skokové snížení svařovacího proudu na minimum. Elektroda se nerozžhaví, ale naopak vychladne a lze ji snadno odtrhnout aniž by bylo nutné ji vybírat z kleští.

- Hot Start - funkce, která usnadňuje zapálení oblouku tím, že zvýší zapalovací proud o cca 30% oproti proudu nastavenému svářečům. Po úspěšném zapálení se proud sníží na svářečům nastavenou hodnotu.Doplňkové parametry

Kategorie: Svářecí technika
Záruka: 2 roky
Výkon (W): 130
Svařovací proud (A): 20-300
Rozsah elektrod (mm): 1,6-4
Rozměry (cm): 31x13x23
Váha (Kg): 6
Délka svařovacích kabelu (m): 3/2
Tepelná ochrana: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: