Tlaková myčka Dedra 195bar 2500W + Mega výbava

Neohodnoceno
Značka: DEDRA

Tlaková myčka je zařízení určené pro náročné úkoly - poradí si s většinou domácích úkolů. Díky jednoduchému kompaktnímu plášti a použitým technologiím jsou podložky DEDRA perfektní jak pro příležitostné, tak pro každodenní použití.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 4575
–18 % 10 337 Kč 8 542,98 Kč bez DPH
Tlaková myčka Dedra 195bar 2500W + Mega výbava
Neohodnoceno
Značka: DEDRA
Screenshot 2022 03 30 at 11 47 37 Myjka ciśnieniowa DEDRA DED8825 2500W 450l h
–18 %

Účinnost je jedním z hlavních parametrů tlakové myčky, který určuje její použití. V případě pračky DEDRA DED8825 poháněné motorem o jmenovitém výkonu 2 500 W parametry umožňují většinu úkonů, které lze před přístroje tohoto typu postavit. Prezentovaný model dokáže efektivně umýt vozidla (auto, kolo, motocykl), terasy, příjezdové cesty, stroje a zahradní nábytek. Nabízí maximální pracovní tlak 195 barů a čerpadlo poskytuje maximální průtok vody 7,05 l/min, což je kapacita 450 l/h. Hliníkové čerpadlo použité v zařízení zajišťuje dlouhou životnost zařízení.

Vysokotlaká myčka je vybavena 10 metrů dlouhou flexibilní tlakovou hadicí a vodním filtrem. Hadice se pohodlně zavěsí na cívku na krytu zařízení. Vodovodní systém je vybaven systémem AutoStop, jehož součástí je automatický pojistný ventil, který vypne čerpadlo při přerušení dodávky vody.

Tlaková myčka se vyznačuje pohodlím každodenního používání: je vybavena speciální pistolovou rukojetí se spouští, na kterou se podle potřeby připojuje vhodné příslušenství pro mytí. Může se jednat o standardní trysku, rotační trysku pro čištění rovných ploch (např. terasy) nebo klasický kartáč.

Ergonomická rukojeť a 5metrový napájecí kabel zajišťují bezpečné používání zařízení. Na spodní straně přístroje jsou dvě velká pogumovaná kolečka pro usnadnění přepravy a pohybu po mytém povrchu. Na bocích pouzdra jsou umístěny háky na kopí. Jde o zařízení, které se snadno používá, přepravuje i skladuje, protože nezabere mnoho místa.

Tlaková myčka DED8825 s motorem 2500W je vybavena vestavěným čerpadlem z hliníku a vodou chlazeným indukčním motorem, což výrazně zvyšuje životnost zařízení.

Myčka generuje vysoký tlak (max 195bar), díky kterému snadno odstraní odolné nečistoty z různých povrchů. Použití vysokotlaké myčky s vhodným chemickým prostředkem umožňuje: čištění vozidel, strojů, nářadí, teras, fasád, schodů, zahradního nářadí atd. Součástí myčky jsou 2 nástavce, jedna z nerezové oceli, druhá z plastu , umožňující rychlou výměnu hrotů (kartáčů, trysek) .

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlakové myčky
Záruka: 2 roky
Jmenovité napětí (V/Hz): 230/50
výkon (W): 2500
Pracovní tlak (bar): 195
Maximální kapacita l/min: 450
Délka hadice (m): 10
Maximální teplota v okruhu (c): 50
Průtok vody (L/min): 7,5
STUPEŇ OCHRANY: IPX5
Systém AutoStop: ANO
Motor: Indukční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: