Bruska na sádrokarton 1500W 180mm s osvětlením

Kód: 559
Neohodnoceno
Značka: LEX
–31 % 1 923 Kč 1 589,26 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Bruska slouží k broušení sádrokartonových či polystyrénových desek, k přípravě povrchu před lakováním nebo leštěním a k dalším podobným pracem, které jsou na větších plochách obvykle velmi zdlouhavé a namáhavé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohon od motoru se přenáší přes převodovku bez použití zbytečných hnacích vedení. Jedná se o jednoduchou, pevnou a kompaktní strukturu.

Zařízení má 360o LED podsvícení kolem číselníku, takže k osvětlení stěny nemusíte používat další halogeny. Pracovní plocha je osvětlena přesně tam, kde brousíme, čímž je práce přesnější a snazší dosažení zamýšleného efektu.

Bruska je vybavena systémem odsávání prachu přizpůsobeným pro práci s průmyslovým vysavačem, součástí vybavení je sáček na sběr prachu a hadice pro připojení k vysavači. Systém odsávání prachu má navíc řízení sacího výkonu, což je u tohoto typu zařízení vzácná vlastnost. Pro lepší odstranění prachu používá zařízení smirkový papír s otvory, což je mnohem lepší řešení než jen výboj z hrany.

Funkce řízení otáček motoru umožňuje přizpůsobit rychlost kotouče broušenému materiálu. Kromě toho má zařízení systém plynulého startu, díky tomuto řešení se zařízení nespustí hned plnou rychlostí.

 Funkce regulace otáček motoru vám umožňuje přizpůsobit rychlost kotouče podkladovému materiálu.
Kromě toho má zařízení systém plynulého startu, díky tomuto řešení se zařízení nespustí hned plnou rychlostí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusky a Leštičky
Záruka: 2 roky
Výkon (W): 1500
Otáčky naprázdno (min-1): 1400-2700
Rozměr kotouče (mm): 180
Váha (Kg): 2,5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: