Ruční kotoučová pila 2w1 2700W 200mm ALCSP27

Neohodnoceno
Značka: AL-fa

Kotoučová pila  s uchycením na stůl je ideální pro domácí dílnu, staveniště nebo renovaci. Zařízení má výkonný a efektivní motor. Otvor pro odsávání prachu je vhodný pro většinu standardních vysavačů pro domácnost, průmysl a sáčky na prach.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 1583
2 904 Kč 2 400 Kč bez DPH
Ruční kotoučová pila 2w1 2700W 200mm ALCSP27
Neohodnoceno
Značka: AL-fa

Kotoučová pila  se používá k podélnému a příčnému řezání v přímém směru nebo pod úhlem dřeva, dřevotřískových desek, podlahových panelů, desek a dřevěných výrobků.

Zařízení je díky vhodnému designu a profilování mimořádně pohodlné a přesné.
Tento nástroj může být nenahraditelný v mnoha úkolech, také v situaci, kdy jste kutilem a vaším koníčkem je provádět různé projekty a úkoly.
Pila má elektromotor s velkou rezervou výkonu a vysokou rychlostí otáčení. Díky tomuto řešení si snadno poradí s každým svěřeným úkolem, práce je plynulá a přesná, zařízení se neomrzí ani při dlouhé práci. Skříň motoru je vyrobena z velmi odolného tvrdého plastu odolného proti mechanickému poškození a opotřebení.
Pro bezpečnost uživatele má zařízení další zámek spínače. Chcete-li zařízení spustit, stiskněte malé tlačítko pod palcem a poté stiskněte hlavní vypínač pod ukazováčkem.

Nastavení úhlu řezu: 0-45 °

Pila je vybavena držadly, která umožňují její připevnění ke stolu. Díky tomuto zařízení lze zařízení snadno přeměnit na oběhové čerpadlo určené pro snadné a rychlé řezání.

Sada obsahuje:

- Kotoučová pila

Sada krytů a rukojetí

Klíče 

- Kotouč 200x30mm

Běžec

Doplňkové parametry

Kategorie: Kotoučové pily
Záruka: 2 roky
Napajení (V/Hz): 230/50
výkon (W): 2700
Maximální hloubka řezu (mm): 65
Nastavení úhlu řezu: 0-45
Velikost kotouče (mm): 200
Maximální otáčky: 5500
hmotnost (kg): 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: