Pneumatický nástavec pro hydraulické čerpadla (10)
Nevíte si rady s nákupem?
Naše online podpora je tu pro Vás
Pneumatické příslušenství určené k použití s různými typy hydraulických zvedáků nebo hydraulických lisů. Používá se k nahrazení ručního pohonu hydraulické pumpy pneumatickým pohonem, což výrazně urychluje a zefektivňuje práci.
Technická specifikace:
| Výška válce | 12 cm |
| Celková výška | 16,5 cm |
| Průměr válce | 7,5 cm |
| Vzduchové připojení | Závit 1/4” (max. 8 bar) |
| Olejové připojení | Závit M20x1,5 |
| Délka hadice | 130 cm |
| Kategorie: | Auto-Moto |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5901477189500 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | GEKO SPÓŁKA Z OGRANICZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 97500 Kietlin. Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | GEKO SPÓŁKA Z OGRANICZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Spacerowa 3 97500 Kietlin. Polsko |
| E-mail zástupce v EU : | geko@geko.pl |
