Rukavice pro pískování Geko (10/40/120) – ochranné rukavice do pískovačky
Profesionální ochranné rukavice Geko speciálně navržené pro práci s pískovačkou a abrazivními materiály. Gumovo-kožené provedení s délkou přibližně po lokty zajišťuje spolehlivou ochranu rukou i předloktí při tryskání. Drsnější pracovní část umožňuje pevné uchopení obrobku.
- ⚙️ Délka pracovní části (hrubá): 19 cm
- ⚙️ Délka druhé pracovní části: 15 cm
- ⚙️ Celková délka rukavice: 26 cm
- ⚙️ Průměr manžety: 30 cm
- 🔧 Materiál: pryž, vinyl, umělá kůže
- 💪 Varianta: 10/40/120
Naše online podpora je tu pro Vás
🛒 Ověřeno zákazníky
🏭 Ochranné rukavice do pískovačky Geko – spolehlivá ochrana pro profesionální tryskání
Práce s pískovačkou a abrazivními materiály klade na ochranu rukou mimořádné nároky. Rukavice Geko jsou speciálně navrženy pro tento typ provozu – jejich délka sahá přibližně po lokty, takže chrání nejen dlaně, ale i předloktí obsluhy. Kombinace pryže, vinylu a umělé kůže zajišťuje odolnost vůči oděru a mechanickému poškození, zatímco drsnější pracovní část umožňuje pevné a bezpečné uchopení tryskané součásti. Tyto rukavice jsou nepostradatelnou ochrannou pomůckou v každé profesionální dílně, autoservisu nebo průmyslovém provozu, kde se pravidelně pracuje s pískováním nebo tryskáním povrchů.

Celkový pohled
Rukavice s délkou po lokty pro maximální ochranu při tryskání a pískování povrchů.

Pracovní část
Drsnější povrch pracovní části zajišťuje pevné uchopení obrobku i za náročných podmínek.

Materiál a manžeta
Kombinace pryže, vinylu a umělé kůže s prostornou manžetou pro snadné nasazení a bezpečné těsnění.
💡 Klíčové vlastnosti
Celková délka rukavice 26 cm zajišťuje ochranu ruky i předloktí, takže abrazivní materiál nezasáhne nechráněnou pokožku.
Drsnější hrubá pracovní část o délce 19 cm zabraňuje sklouznutí a umožňuje bezpečnou manipulaci s obrobkem přímo v kabině pískovačky.
Trojkombinace pryže, vinylu a umělé kůže odolává oděru, mechanickému poškození i opakovanému používání v náročném průmyslovém provozu.
Průměr manžety 30 cm usnadňuje nasazení rukavic i přes pracovní oděv a zajišťuje těsné přiléhání bez úniku abraziva.
⚙️ Technické parametry
| Značka | Geko |
| Kód / PLU | G02028 / GE1222_G02028 |
| EAN | 5901477127878 |
| Typ | Ochranné rukavice do pískovačky |
| Varianta | 10/40/120 |
| Materiál | Pryž, vinyl, umělá kůže |
| Délka hrubé pracovní části | 19 cm |
| Délka druhé pracovní části | 15 cm |
| Celková délka rukavice | 26 cm |
| Průměr manžety | 30 cm |
| Délka přibližně | Po lokty |
| Určení | Pískování, tryskání, práce s abrazivními materiály |
🏭 Vhodné provozy a použití
Při tryskání karosérií, rámů a dílů před lakováním chrání obsluhu před abrazivním materiálem a zajišťují pevný úchop tryskané součsti.
Vhodné pro čištění odlitků, svařenců, ocelových konstrukcí i jiných průmyslových dílů před povrchovou úpravou.
Všude tam, kde se pracuje s pískovacími nebo tryskovacími kabinami a kde je nutná pravidelná ochrana rukou a předloktí obsluhy.
Ideální i pro menší provozy a nadšence, kteří restaurují díly, nářadí nebo kovové předměty pomocí domácí pískovačky.
❓ Často kladené dotazy
Rukavice jsou navrženy pro použití v pískovacích a tryskacích kabinách s rukávovými otvory. Jejich délka po lokty a prostorná manžeta o průměru 30 cm odpovídá standardním rozměrům rukávových otvorů běžných pískovacích kabin pro amatérský i profesionální provoz.
Označení 10/40/120 je výrobní kód varianty produktu v sortimentu Geko. Konkrétní rozměry rukavice jsou uvedeny v technické tabulce – celková délka 26 cm, průměr manžety 30 cm. Pokud si nejste jisti kompatibilitou s vaší pískovací kabinou, neváhejte nás kontaktovat.
Rukavice jsou zhotoveny z kombinace pryže, vinylu a umělé kůže. Pryž a vinyl zajišťují odolnost vůči oděru a nepropustnost, umělá kůže v pracovní části přidává pevnost úchopu. Tato kombinace materiálů prodlužuje životnost rukavic při intenzivním používání a zároveň chrání pokožku před podrážděním abrazivem.
Rukavice Geko jsou konstruovány pro opakované použití. Odolná materiálová skladba umožňuje jejich pravidelné nasazování v profesionálním provozu. Po použití doporučujeme rukavice očistit od zbytků abraziva a uskladnit na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Celková délka rukavic je 26 cm, přičemž sahají přibližně po lokty obsluhy. Hrubá pracovní část měří 19 cm a druhá pracovní část 15 cm. Ochrana tak pokrývá dlaně i značnou část předloktí, čímž minimalizuje riziko kontaktu pokožky s abrazivním materiálem uvnitř pískovací kabiny.
📞 Nevíte si rady? Ozvěte se – rádi vám poradíme! 😊
Fotografie produktu

| Kategorie: | Auto-Moto |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5901477127878 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | GEKO SPÓŁKA Z OGRANICZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 97500 Kietlin. Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | GEKO SPÓŁKA Z OGRANICZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Spacerowa 3 97500 Kietlin. Polsko |
| E-mail zástupce v EU : | geko@geko.pl |
