Poloautomatická invertorová svářečka 220A MIG / MAG / TIG / MMA PM-IMG-220L-PRO POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Powermat
Umožňuje efektivní svařování různých typů skupin materiálů v širokém rozsahu tlouštěk materiálů.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 4272
Značka: Powermat
Screenshot 2022 01 28 at 09 20 27 MIGOMAT INWERTOROWY MIG MAG MMA TIG 220A
Nevíte si rady s nákupem?
Naše online podpora je tu pro Vás
Specifikace
Baleni obsahuje:
  • zemnící svorka (-): 200 mm
  • držák elektrody MMA (+): 210 mm
  • svařovací hořák EURO MIG / MAG: 400 cm
  • trysky: 2x 0,8 / 1x 1,0 [mm]
  • podávací rolka drátu: 0,8 mm a 1,0 mm
  • klíč
Kategorie: Invertorové svářečky
Záruka: 2 roky
EAN: 5902565277055
Napájení (V / Hz): 230/50
Příkon MIG / MAG: 6,1 kVA
příkon TIG / MMA: 5,8 kVA
Metody svařování: rozsah MIG / MAG / MMA / TIG (elektroda)
Svařovací proud MIG / MAG (A): 30-220
Rozsah svařovacího proudu MMA (A): 30-170
Svařovací proud 100% pracovní cyklus (A): MMA / TIG - 132
Svařovací proud 60% pracovní cyklus (A): MMA / TIG - 170
Podporované průměry drátu (mm): 0,8/1,0
Podporované průměry elektrod (mm): 2,5-4
Svařovací napětí 6 mm - 4 mm (V): 15,6-25