Milí zákazníci, děláme všechno pro to, aby Vaše objednávky byly doručeny co v nejkratším termínu. Většinu objednávek odesíláme do 3 dnů,
nicméně u některých objednávek to může trvat i 5 pracovních dní. Děkujeme za pochopení.

Poloautomatická invertorová svářečka 220A MIG / MAG / TIG / MMA PM-IMG-220L-PRO POWERMAT

Neohodnoceno
Značka: Powermat
10 390 Kč 8 586,78 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Umožňuje efektivní svařování různých typů skupin materiálů v širokém rozsahu tlouštěk materiálů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace

Poloautomatický svařovací stroj Powermat PM-IMG-220L-PRO má velmi široké použití. Umožňuje efektivní svařování různých typů skupin materiálů v širokém rozsahu tlouštěk materiálů. Aplikované IGBT mají příznivý účinek na nižší spotřebu elektřiny, větší odolnost proti poruchám a poklesům napětí a dobré charakteristiky oblouku. Ovládací panel s popisem funkcí v polštině se snadno používá a obsluha má rychlý přístup ke všem funkcím. To má pozitivní vliv na ergonomii a efektivitu práce v závodě.

Zařízení má funkci 2T a 4T, díky čemuž je možné přesněji svařovat krátké i dlouhé úseky materiálu. Další výhodou stroje je možnost BURNBACK, tj. Možnost nastavit dobu hoření po svařování v rozsahu 1 - 10. Tato funkce má vyhrazené tlačítko na ovládacím panelu. Elektronika zařízení je založena na IGBT tranzistorech, které kombinují výhody dvou typů tranzistorů, snadné ovládání  s efektem pole, vysoké průrazné napětí a spínací rychlost bipolárních tranzistorů. Svařovací proud je velmi stabilní, což zaručuje dokonalý svar. Dí  ky technologii IGBT je zařízení lehčí a hospodárnější ve spotřebě energie. Účinnost a možnosti Vysoká účinnost a efektivní chlazení Díky použití tranzistorové technologie IGBT dosahuje účinnost zařízení až 60%.   

Integrované autom atické funkce pro usnadnění práce HORKÝ START, běžně známý jako horký start, umožňuje dočasné zvýšení svařovacího proudu nad hodnotu nastavenou svářečem. HORKÝ START funguje, když je zapálen oblouk, a je navržen tak, aby zabránil přilepení elektrody k materiálu. Je to skvělý pomocník při osvětlení elektrody.

ANTI STICK odpojí / minimalizuje svařovací napětí a proud v případě zkratu mezi elektrodou a svařovaným materiálem. ANTI STICK umožňuje svářeči snadnější odpojení elektrody.

ARC FORCE stabilizuje oblouk bez ohledu na jeho délku. Snížení funkčních hodnot dává měkký oblouk a menší hloubku tavení, zatímco zvýšení funkčních hodnot způsobuje hlubší proniknutí a možnost svařování krátkým obloukem. S nejvyšší hodnotou pro funkci ARC FORCE je možné „zatlačit elektrodu do kalu roztaveného kovu a materiál spálit. Tento model má automatické nastavení ARC FORCE. Další možnosti Zásuvka pro externí držák podavače drátu. GUN, který umožňuje svařování s dráty menšího průměru, než jaké jsou k dispozici ve stroji Uvnitř zařízení Přesný mechanismus podávání drátu Standardní spínač hořáku / SPOOL GUN Mobilita zařízení

Zabudovaná pevná rukojeť Poloautomatický svařovací stroj je vybaven dobře profilovanou rukojetí, která usnadňuje přepravu Nízká hmotnost Díky technologii IGBT, jako je zařízení váží opravdu málo ve srovnání s poloautomatickým transformátorem, což usnadňuje jeho přepravu.

 

Baleni obsahuje:

  • zemnící svorka (-): 200 mm
  • držák elektrody MMA (+): 210 mm
  • svařovací hořák EURO MIG / MAG: 400 cm
  • trysky: 2x 0,8 / 1x 1,0 [mm]
  • podávací rolka drátu: 0,8 mm a 1,0 mm
  • klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Invertorové svářečky
Záruka: 2 roky
Napájení (V / Hz): 230/50
Příkon MIG / MAG: 6,1 kVA
příkon TIG / MMA: 5,8 kVA
Metody svařování: rozsah MIG / MAG / MMA / TIG (elektroda)
Svařovací proud MIG / MAG (A): 30-220
Rozsah svařovacího proudu MMA (A): 30-170
Svařovací proud 100% pracovní cyklus (A): MMA / TIG - 132
Svařovací proud 60% pracovní cyklus (A): MMA / TIG - 170
Podporované průměry drátu (mm): 0,8/1,0
Podporované průměry elektrod (mm): 2,5-4
Svařovací napětí 6 mm - 4 mm (V): 15,6-25
Provozní režimy: 2T / 4T
Podporované cívky drátu: max. 5 kg
Třída izolace: F
Ochrana sítě (A): 25
Třída ochrany: IP21S
Celkové rozměry délka x šířka x výška (cm): 45 x 21 x 30
čistá hmotnost (kg): 10,15
Hmotnost s obalem (kg): 14,50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: