Kotoučová pila 2v1 s podstavcem a úhlovým dorazem | PM-PPT-1200
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Powermat
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 4254
Značka: Powermat
Screenshot 2022 01 25 at 20 53 33 PRECYZYJNA PIŁA PILARKA Tarczowa Prowadnica 1200W
Nevíte si rady s nákupem?
Naše online podpora je tu pro Vás
Pila se dodává se sadou řezacích kotoučů. Sada obsahuje tři řezné kotouče s průměrem 85 mm, které se dají použít k řezání betonu, cihly, dřeva, HDF panelů, PVC panelů, hliníku a všech druhů materiálů, pro které jsou přizpůsobeny aktuálně nainstalované řezné kotouče. Z důvodu vysoké síly pily, sestrojené na základě úhlové brusky, by měla rychle a přesně manipulovat s většinou materiálů.
Obsah balení:
  • Kotoučová pila PM-PPT-1200
  • 3x řezný kotouč na beton, dřevo / PVC a hliník
  • Boční vodítko pily
  • Úhloměr je namontovaný k podstavci
  • Vodicí lišta namontována v základně pily
  • Úhlový adaptér pro připojení odsávání
  • Imbusový klíč
Kategorie: Kotoučové pily
Záruka: 2 roky
EAN: 5902565274931
Napajení (V/Hz): 230/50
Příkon (W): 1200
Otáčky bez zatížení (ot.úmin): 7400
hloubka řezu (mm): 0 – 25
Hloubka řezu s vodítkem (mm): 0 – 17
Možnost nastavení hloubky řezu:
Průměr kotouče na řezání (mm): 85
10 mm montážní kolík: