Kotoučová pila 2v1 s podstavcem a úhlovým dorazem | PM-PPT-1200

Neohodnoceno
Značka: Powermat

Kotoučová pila Powermat PM-PPT-1200 se vyznačuje kompaktní velikostí, vysokým výkonem a hlavně přesností řezání.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 4254
–3 % 3 555 Kč 2 938,02 Kč bez DPH
Kotoučová pila 2v1 s podstavcem a úhlovým dorazem | PM-PPT-1200
Neohodnoceno
Značka: Powermat
Screenshot 2022 01 25 at 20 53 33 PRECYZYJNA PIŁA PILARKA Tarczowa Prowadnica 1200W
–3 %

Díky použití vodítka s upínáním materiálu je možné přesně řezat pod úhlem 45 ° až 90 ° bez obav z řezaného materiálu. V soupravě s pilou získáte standardní vodicí prvek okrajů připevněn k základně zařízení pomocí počítadla vzdálenosti. Rukojeť je pokryta gumovou směsí, která zajišťuje pevné uchopení.

Mini přesná pila má také odnímatelné úhlové připojení pro průmyslový vysavač. Při použití odsavače prachu se třísky nehromadí pod vodicí lištou nebo pilou. Díky tomuto řešení je práce s tímto zařízením pohodlná a odpad jde do vysavače, který usnadňuje udržování čistoty v místnosti.

Součástí pily s přesným řezem je vodicí lišta na pohodlné a přesné řezání materiálu. Použila se zde kombinace ocelové konstrukce s hliníkovým vedením, která byla pevná a odolná. Odnímatelný úhloměr umožňuje řezný materiál v rozsahu 45 ° až 90 °. Materiál je snadno zabezpečený proti uklouznutí horní hliníkovou částí vodítka. Závěs je namontován na silné pružině, díky které se dokonale přizpůsobuje tloušťce sestavovaného materiálu a zajišťujeme ho rychlým konektorem ve formě svorky.

Pila má kovovou základnu a skloněné vedení, díky čemuž je extrémně trvanlivá a odolná vůči poškození a také extrémně lehká díky použití hliníkových slitin. Pila je vybavena hloubkovým dorazem nastavitelným v rozsahu podstavců vodicí lišty 0 – 25 cm a vodicí lištou 0 – 17 cm. Po odemknutí ochrany lze snadno sledovat úroveň stlačení disku v materiálu a ručně ji nastavit pomocí tlaku na rukojeti.

Konstrukce pily je navržena s mimořádnou přesností a vysokou úrovní ochrany proti náhodnému zapnutí. Spínač je vyroben tak, že se zařízení zapne pouze při jeho držení. Po uvolnění posuvného spínače se pila okamžitě vypne. Kromě této ochrany má řetězová pila zámek na prodloužení čepele. Aby se čepel mohla ponořit do materiálu, je třeba zatlačit ochranu na horní část krytu. V opačném případě je čepel ukrytá v pile a nevyčnívá ven.

Pila se dodává se sadou řezacích kotoučů. Sada obsahuje tři řezné kotouče s průměrem 85 mm, které se dají použít k řezání betonu, cihly, dřeva, HDF panelů, PVC panelů, hliníku a všech druhů materiálů, pro které jsou přizpůsobeny aktuálně nainstalované řezné kotouče. Z důvodu vysoké síly pily, sestrojené na základě úhlové brusky, by měla rychle a přesně manipulovat s většinou materiálů.

Obsah balení:

  • Kotoučová pila PM-PPT-1200
  • 3x řezný kotouč na beton, dřevo / PVC a hliník
  • Boční vodítko pily
  • Úhloměr je namontovaný k podstavci
  • Vodicí lišta namontována v základně pily
  • Úhlový adaptér pro připojení odsávání
  • Imbusový klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Kotoučové pily
Záruka: 2 roky
Napajení (V/Hz): 230/50
Příkon (W): 1200
Otáčky bez zatížení (ot.úmin): 7400
hloubka řezu (mm): 0 – 25
Hloubka řezu s vodítkem (mm): 0 – 17
Možnost nastavení hloubky řezu:
Průměr kotouče na řezání (mm): 85
10 mm montážní kolík:
Pracovní délka vodící lišty (cm): 59
Nastavitelný úhel řezu: 45 ° – 90 °
Zastavení hloubky řezu:
Upevnění materiálu v podstavci:
Napájecí kabel 2M:
Rukojeť potažená gumovou směsí:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: