LVLP lakovací pistole Geko 1,7 mm – profesionální stříkací pistole s nízkou spotřebou vzduchu
Profesionální LVLP lakovací pistole Geko s tryskou 1,7 mm určená pro dílny, autoservisy i náročné řemeslnické práce. Technologie Low Volume Low Pressure zajišťuje minimální rozstřik, nízkou spotřebu barvy a rovnoměrný, hladký nátěr na různých površích.
- ⚙️ Tryska 1,7 mm – univerzální velikost pro jemné až střední nátěry
- 💨 LVLP technologie – nízký objem a tlak vzduchu, minimální rozstřik
- 🎯 Precizní rozprašování – profesionální, rovnoměrný povrch
- 🔧 Ergonomické provedení – pohodlná obsluha po celou pracovní směnu
- 🏭 Značka Geko – ověřená spolehlivost pro profesionální nasazení
Naše online podpora je tu pro Vás
🛒 Ověřeno zákazníky
⚙️ LVLP lakovací pistole Geko 1,7 mm – precizní nátěr s nízkou spotřebou vzduchu
Hledáte spolehlivý nástroj pro profesionální lakování v dílně, autoservisu nebo při řemeslných pracích? LVLP lakovací pistole Geko s tryskou 1,7 mm kombinuje technologii Low Volume Low Pressure s ergonomickým provedením, díky čemuž dosahuje vynikajících výsledků při nižší spotřebě barvy i vzduchu. Rovnoměrné rozprašování eliminuje nežádoucí stopy a zajišťuje hladký, profesionální povrch – ať již lakujete nábytek, dřevěné prvky, dveře, nebo automobilové díly.
Profesionální provedení
Robustní tělo pistole navržené pro každodenní profesionální nasazení v dílnách i autoservisech.
Tryska 1,7 mm
Přesná tryska zajišťuje rovnoměrný a jemný nástřik barvy bez nežádoucího rozstřiku.
Ergonomická rukojeť
Tvarovaná rukojeť minimalizuje únavu ruky i při dlouhodobé práci na větších plochách.
💡 Klíčové vlastnosti
Low Volume Low Pressure – nižší spotřeba vzduchu i barvy, méně rozstřiku a čistší pracovní prostředí ve srovnání s konvenčními pistolemi.
Univerzální průměr trysky vhodný pro jemné až střední nátěry – od detailního retušování až po lakování větších ploch.
Precizní rozprašování barvy zajišťuje hladký, homogenní povrch bez pruhů a nerovností.
Pistole je navržena pro pohodlné a přesné ovládání po celou pracovní směnu bez zbytečné námahy.
⚙️ Technické parametry
| Typ | LVLP lakovací pistole |
| Technologie | Low Volume Low Pressure (LVLP) |
| Průměr trysky | 1,7 mm |
| Spotřeba vzduchu | Nízká (LVLP) |
| Rozstřik | Minimální |
| Provedení | Ergonomické |
| Značka | Geko |
| Kód produktu | GE1222_T20002 / T20002 |
| EAN | 5901477169847 |
🏭 Vhodné provozy a oblasti využití
Lakování automobilových dílů, opravy povrchů, retušování karoserie a nanášení základních nátěrů.
Nátěry nábytku, dřevěných prvků, dveří, oken a povrchová ochrana dřeva.
Profesionální malířské práce, nátěry kovových konstrukcí, fasádní práce a lakování průmyslových dílů.
Renovace starého nábytku, ochranné nátěry, detailní práce a retušování povrchů v domácnosti i na zahradě.
❓ Často kladené dotazy
LVLP (Low Volume Low Pressure) je technologie pracující s nižším objemem a tlakem vzduchu než tradiční konvenční pistole. Výsledkem je výrazně nižší rozstřik barvy, vyšší přenos materiálu na povrch a celkově čistší pracovní prostředí. Pistole je díky tomu ekonomičtější i šetrnější k obsluze.
Pistole je vhodná pro syntetické, akrylové i polyuretanové barvy a laky. Vždy je nutné dodržet doporučenou viskozitu materiálu podle návodu výrobce. V případě potřeby lze barvu zředit příslušným ředidlem na doporučenou konzistenci.
LVLP pistole vyžaduje kompresor s nižším provozním tlakem a průtokem vzduchu než HVLP nebo konvenční pistole. Pro trysku 1,7 mm se obecně doporučuje kompresor s průtokem vzduchu odpovídajícím požadavkům pistole – podrobné hodnoty vstupního tlaku naleznete v přiloženém návodu k obsluze.
Ano. LVLP technologie je díky nižšímu tlaku a minimálnímu rozstřiku výrazně snazší na ovládání než tradiční stříkací pistole. Ergonomické provedení a přesná tryska umožňují dosáhnout kvalitních výsledků i uživatelům s menšími zkušenostmi s lakováním.
Po každém použití je nezbytné pistoli důkladně propláchnout příslušným ředidlem nebo čisticím prostředkem, aby nedošlo k zaschnutí barvy v trysce a vnitřních kanálcích. Pravidelná údržba těsnění a pohyblivých částí výrazně prodlouží životnost nástroje.
Tryska 1,7 mm je univerzální volbou pro jemné až střední nátěry – hodí se jak pro detailní retušování, tak pro lakování středně velkých ploch (nábytek, dveře, automobilové díly). Pro velmi husté materiály nebo velké průmyslové plochy může být vhodnější pistole s větší tryskou – v případě pochybností nás neváhejte kontaktovat.
📞 Nevíte si rady? Ozvěte se – rádi vám poradíme! 😊
Fotografie produktu





| Kategorie: | Pneumatické nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5901477169847 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | GEKO SPÓŁKA Z OGRANICZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 97500 Kietlin. Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | GEKO SPÓŁKA Z OGRANICZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Spacerowa 3 97500 Kietlin. Polsko |
| E-mail zástupce v EU : | geko@geko.pl |
