Hadice pro vysokotlaký čistič 10 m (14/20) – Geko
Robustní náhradní hadice značky Geko pro vysokotlaké čističe s délkou 10 metrů a průměrem 14/20 mm (vnitřní/vnější). Zesílené provedení zaručuje spolehlivý provoz při každodenním profesionálním i domácím využití. Odolná proti UV záření a povětrnostním podmínkám.
- ✔ Délka: 10 metrů – větší dosah bez přemisťování
- ✔ Průměr: 14/20 mm (vnitřní/vnější) – optimální průtok a tlak
- ✔ Zesílená konstrukce – odolnost proti prasknutí a opotřebení
- ✔ Kompatibilní se standardními vysokotlakými čističi
- ✔ Odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům
Naše online podpora je tu pro Vás
🛒 Ověřeno zákazníky
🔧 Hadice pro vysokotlaký čistič Geko – 10 m, průměr 14/20 mm
Hledáte spolehlivé příslušenství pro váš vysokotlaký čistič, které zvládne nároky každodenního provozu i nárazového profesionálního nasazení? Hadice Geko s délkou 10 metrů a průměrem 14/20 mm je praktická volba pro autoservisy, dílny, komunální provoz i náročné domácí uživatele. Zesílená konstrukce zajišťuje odolnost proti prasknutí, trvalé mechanické namáhání i dlouhodobé vystavení UV záření a nepříznivému počasí. Díky standardnímu průměru 14/20 mm je hadice kompatibilní se většinou vysokotlakých čističů dostupných na trhu.
Celkový pohled
Robustní hadice Geko v délce 10 metrů připravená k přímému připojení na vysokotlaký čistič.
Detail konektoru
Standardní připojovací koncovka zajišťuje snadnou a bezpečnou instalaci bez zbytečné manipulace.
Zesílená konstrukce
Vícevrstvý plášť hadice odolává mechanickému namáhání, UV záření i nepříznivým povětrnostním podmínkám.
💡 Klíčové vlastnosti
Dostatečný dosah pro pokrytí větších ploch, fasád, terasy i rozlehlých parkovišť bez nutnosti přemisťovat zdroj vody nebo prodlužovat hadici adaptérem.
Vícevrstvá konstrukce plášti hadice zajišťuje odolnost proti prasknutí, oděru a deformaci i při intenzivním každodenním používání.
Standardní průměr zajišťuje optimální průtok vody a tlakový výkon. Kompatibilní se většinou čističů dostupných na trhu.
Materiál odolává slunečnímu záření a povětrnostním vlivům, takže hadice neztrácí pružnost ani po sezóně venkovního používání.
⚙️ Technické parametry
| Značka | Geko |
| Kód produktu | G73122 |
| EAN | 5901477117855 |
| Délka hadice | 10 m |
| Průměr (vnitřní / vnější) | 14 / 20 mm |
| Konstrukce | Zesílené vícevrstvé provedení |
| Odolnost | Vysoká tlaková odolnost, odolnost proti UV záření a povětrnostním podmínkám |
| Kompatibilita | Standardní vysokotlaké čističe se standardní přípojkou 14/20 mm |
| Obsah balení | 1× hadice pro vysokotlaký čistič (10 m) |
🏭 Vhodné provozy a nasazení
Hadice Geko 10 m najde uplatnění všude tam, kde je potřeba spolehlivé příslušenství pro vysokotlaké čištění:
- Autoservisy a pneuservisy – mytí vozidel, podvozků, ráfků a motorů
- Zemědělské a komunální provozy – čištění strojů, hal, vozového parku a zpevněných ploch
- Stavební firmy – odstraňování nečistot z fasád, betonu a lešení
- Dílny a výrobní haly – údržba podlah, strojů a pracovních ploch
- Zahradnictví a správa nemovitostí – čištění teras, chodníků, plotů a zahradního nábytku
- Domácí uživatelé – mytí aut, garáží, dvorů a venkovního vybavení
❓ Často kladené dotazy
Hadice s průměrem 14/20 mm odpovídá standardnímu rozměru, který používá velká část výrobců vysokotlakých čističů. Před nákupem doporučujeme ověřit průměr a typ připojovací koncovky vašeho konkrétního stroje v jeho návodu nebo technickém listu.
Přesná hodnota maximálního provozního tlaku není výrobcem uvedena v dostupných technických podkladech. Hadice je konstruována pro standardní provozní tlaky běžných vysokotlakých čističů pro domácí i profesionální použití. V případě pochybností nás kontaktujte a rádi vám poradíme.
Po každém použití hadici vždy zcela vypusťte od zbytků vody – zejména před zimním obdobím, aby nedošlo k poškození mrazem. Skladujte ji svinutou na chladném, suchém místě mimo přímé sluneční záření. Vyhněte se ostrým ohybům a mechanickému poškození plášti.
Ano, hadici lze v zásadě prodloužit pomocí spojovacích adaptérů se shodným průměrem 14/20 mm. Mějte však na paměti, že každé prodloužení může mírně snižovat pracovní tlak na konci hadice. Pro optimální výkon doporučujeme použít hadici přímo v délce 10 m bez dalšího prodlužování.
Materiál hadice je odolný vůči UV záření a povětrnostním podmínkám, takže krátkodobé venkovní používání v jakémkoliv ročním období nevadí. Pro dlouhodobé skladování venku ji nicméně nedoporučujeme – ideální je uložení v uzavřeném prostoru, kde se prodlouží její životnost.
📞 Nevíte si rady? Ozvěte se – rádi vám poradíme! 😊
Fotografie produktu

| Kategorie: | Zahradní technika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5901477117855 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | GEKO SPÓŁKA Z OGRANICZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 97500 Kietlin. Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | GEKO SPÓŁKA Z OGRANICZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
| Adresa zástupce v EU : | ul. Spacerowa 3 97500 Kietlin. Polsko |
| E-mail zástupce v EU : | geko@geko.pl |
