Aku úhlová bruska 18V 125mm 2x Baterie

Kód: 2347
Neohodnoceno
Značka: Powermat
5 653 Kč 4 671,90 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Výkonná a pohodlná úhlová bruska Powermat PM-CAG-18V 125 mm, napájená 18v Li-Ion baterií s kapacitou až 3,0 Ah. Akumulátor lze použít v jiných kompatibilních bateriových zařízeních Powermat s upevněním F18 +. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použitý střídavý motor spotřebovává méně energie. Díky použití velkých neodymových magnetů motor zvýšil výkon a prodloužil práci na jedno nabití baterie při současném zmenšení celkových rozměrů zařízení. Bezkartáčový motor nemá žádné třecí prvky ve formě kartáčů, které by se opotřebovávaly nebo mohly být poškozeny. Tento typ motoru je prakticky bezporuchový a velmi energeticky úsporný. Vysoká rychlost 8 500 ot./min umožňuje efektivní provoz v místech, kde není k dispozici napájení z elektrické sítě. Konstrukce spínače a jeho umístění ve střední části elektrického nářadí usnadňují práci. Je to skvělé v ruce a rukojeť obsažená v sadě, kterou lze namontovat na obě strany, zvyšuje stabilitu zařízení během provozu.

Štít lze snadno otočit bez použití nástrojů. Stačí uvolnit sponu a nastavit polohu krytu a sponu opět zajistit.
Malé rozměry zařízení usnadňují práci na těžko přístupných místech. I na místech bez elektřiny můžeme brusku Powermat snadno používat díky použití velkokapacitních baterií. Bezkartáčový motor má funkci pozvolného rozběhu a ochranu proti přetížení motoru. Pokud je štít při zapnutí zařízení blokován, elektronický systém automaticky detekuje přetížení motoru a odpojí napájení motoru, aby nedošlo k poškození vinutí.
ÚHLOVÁ BRUSKA 125MM AKUMULÁTOROVÁ 20V Napájení z baterie

Lithium-iontové baterie nemusí být před nabitím zcela vybité. U jiných typů baterií to není možné, protože pak se jejich životnost zkracuje kvůli tzv paměťový efekt. Díky standardu pro montáž baterie F18 + můžeme použít jednu baterii pro celou řadu zařízení. Baterie kompatibilní mimo jiné: šroubovák PM-WA-18V2 a příklepová vrtačka PM-MWA-18V

Nabíječka má funkci FAST CHARGE. Díky tomu lze baterii 3,0 Ah, která je součástí sady, plně nabít přibližně za 2 hodiny. Nabíječka podporuje montážní systém baterií Powermat F18 +
Sada obsahuje dvě lithium-iontové baterie F18 + P3.0 s napětím 18 V, vybavené 10 články 18650 s vysokou účinností proudu a celkovou kapacitou 3,0 Ah. LED indikátor nabití baterie pro Li-Ion články zabudovaný do zařízení. Když je bruska v chodu, zobrazuje se průběžně aktuální stav nabití baterie. Celá sada je zabalena v odolném plastovém přepravním kufříku.

V balení:

Akumulátorová bruska PM-CAG-18V
2x 18v 3Ah baterie (F18 + P3.0)
Klíč od štítu
Rukojeť
Quick Charge F18 + nástěnná nabíječka
Přepravní kufr

Doplňkové parametry

Kategorie: AKU Nářadí
Záruka: 2 roky
maximální otáčky (ot / min): 8500
Maximální průměr disku (mm): 125
Kapacita baterie (Ah): 3,0
Rychlé nabíjeni (A): 2
Napětí (V): 18

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: