Milí zákazníci, děláme všechno pro to, aby Vaše objednávky byly doručeny co v nejkratším termínu. Většinu objednávek odesíláme do 3 dnů,
nicméně u některých objednávek to může trvat i 5 pracovních dní. Děkujeme za pochopení.

Elektrický rázový utahovák 2100M 800N

Neohodnoceno
Značka: Powermat
–9 % 2 131 Kč 1 761,16 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Elektrický rázový klíč s klíčovým vřetenoem 1/2 "maximální utahovací moment: 150N Je elektricky poháněný, proto nepotřebuje kompresor na provoz. Vhodný pro použití v automobilových či domácích dílnách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický rázový utahovák 2100M patří do nové generace klíčů s kompaktním tvarem a kroutícím momentem 720N. Klíč je určen pro utahování matic a šroubů kol automobilu pro domácí použití a v omezeném případě ve firmách. Robustní převodovka zajišťuje dlouhotrvající bezporuchový provoz. Přepínač pravého / levého chodu je umístěn těsně nad prsty, což umožňuje měnit volbu otáček bez použití druhé ruky. Držák nástavců je čtyřhran s velikostí 1/2 palce. Pro jistější držení utahováku je rukojeť a část těla potažena protiskluzovou vrstvou. Ideální poloha těžiště, díky rukojeti umístěné uprostřed, poskytuje pevnější uchopení a nenamáhá tak zápěstí obsluhy. Klíč je dodáván v praktickém kufru se čtyřmi nástavci. Při odšroubování je k dispozici maximální výkon 800N.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rázové utahováky
Záruka: 2 roky
Výkon (kW): 2100
Maximální utahovací moment (Nm): 150
Maximální povolovací moment (Nm): 800
uchycení: 1/2"
Maximální otáčky (ot / min): 3600
Hmotnost utahováku (kg): 2,1
Délka kabelu (m): 2,7
přepravní kufr: ANO
Rychlost otáčení (ot/min): vpravo / vlevo
Sada nástavců (mm ): 17/19/21/22

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: