Milí zákazníci, děláme všechno pro to, aby Vaše objednávky byly doručeny co v nejkratším termínu. Většinu objednávek odesíláme do 3 dnů,
nicméně u některých objednávek to může trvat i 5 pracovních dní. Děkujeme za pochopení.

Elektrický rázový utahovák 2000N 720Nm

Neohodnoceno
Značka: Kraft-Dele
–17 % 1 550 Kč 1 280,99 Kč bez DPH
Skladem

Elektrický rázový klíč s klíčovým vřetenoem 1/2 "  maximální utahovací moment: 440Nm Je elektricky poháněný, proto nepotřebuje kompresor na provoz. Vhodný pro použití v automobilových či domácích dílnách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický razový utahovák 2000N patří do nové generace klíčů s kompaktním tvarem a kroutícím momentem až 720Nm. Klíč je určen pro utahovaní matic a šroubů kol automobilu pro domácí použití a v omezeném případě ve firmách.
Robustní převodovka zajišťuje dlouhotrvající bezporuchový provoz. Přepínač pravého / levého chodu je umístěn těsně nad prsty, což umožňuje měnit volbu otáček bez použití druhé ruky. Držák nástavců je čtyřhran o velikosti 1/2 palce. Pro jistější držení utahováku je rukojeť a část těla potažena protiskluzovou vrstvou. Ideální poloha těžiště, díky rukojeti umístěné uprostřed, poskytuje pevnější uchopení a nenamáhá tak zápěstí obsluhy.
Klíč je dodáván v praktickém kufru se čtyřmi nástavci. Při odšroubování je k dispozici maximální výkon 720Nm. V případě utahování klíč vygeneruje točivý moment 440 Nm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rázové utahováky
Záruka: 2 roky
Výkon (kW): 2000
Maximální utahovací moment (Nm): 440
Maximální povolovací moment (Nm): 720
Uchycení: 1/2"
Maximální otáčky (ot/min): 3600
Hmotnost utahováku (kg): 2,1
Délka kabelu (m): 2,7
Přepravní kufr: ANO
otáčení : vpravo / vlevo
Sada nástavců (mm: 17/19/21/22

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: